شرکت مفتاح سافت، ارائه دهنده راهکارهای نرم افزاری حسابداری

خدمات پشتیبانی مفتاح سافت

شرکت مفتاح سافت در تلاش است با بهره گیری از کارشناسان خبره در بخش پشتیبانی، زمینه لازم برای استفاده بهینه و ساده از راه حل ها و امکانات نرم افزاری برای کاربران رافع فراهم نماید.

پاسخگویی به نیازها و مشکلات کاربران از طریق تماس تلفنی، ارتباطات راه دور، پاسخگویی آنلاین طی ساعات اداری صورت می پذیرد.

این سرویس شامل نصب و تنظیمات و راه اندازی نرم افزار بر روی سرور کاربر می باشد که در زمان خرید نرم افزار و پس از آن به درخواست وی توسط بخش پشتیبانی از طریق ارتباطات دور (ریموت) یا از طریق حضور درمحل خریدار قابل انجام می باشد.

– آموزش در زمان خرید

در راستای استفاده بهینه از سیستم های نرم افزاری، نرم افزارهای این شرکت دارای تعداد ساعات آموزشی استاندارد می باشند که بخش پشتیبانی، آموزش ها را به صورت رایگان و از طریق جلسات حضوری، تلفنی و یا ارتباطات از راه دور به کاربران ارائه می نماید.

– آموزش حین استفاده از نرم افزارها

در صورت درخواست آموزش سیستم ها برای کاربران فعلی در راستای افزایش توانمندی بهره برداری از سیستم ها، این آموزش ها نیز از طریق جلسات حضوری، تلفنی و یا ارتباطات از راه دور در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد.

– ارائه محتوای آموزشی

کلیه نرم افزارهای شرکت پایا افزار دارای محتواهای آموزشی به صورت فیلم یا جزوات آموزشی می باشند که در هنگام عقد قرارداد خرید و یا در طول بهره گیری کاربران از خدمات پشتیبانی، به صورت رایگان در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد.

– دسترسی آنلاین به محتوای آموزشی

بسیاری از محتواهای آموزشی نرم افزارها از طریق سایت شرکت و یا سایر رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی به صورت رایگان در دسترس کاربران می باشد.

همچنین، مجموعه ای از متداول ترین مسائل رخ داده برای مشتریان به همراه راه حل های قابل ارائه آنها به عنوان پرسش های متداول برای هر کدام از نرم افزارهای این شرکت در سایت به صورت دسته بندی شده گنجانده شده است که کاربران می‌توانند از این طریق به راه حل های کاربردی و سیستمی خود دسترسی داشته باشند.

مفتاح سافت با بهره مندی از متخصصان خبره امور مالی و IT در مجموعه خدمات پس از فروش خود، مشاوره های لازم را جهت استفاده از نرم افزارها و یا پیاده‌سازی راه‌حل‌های جایگزین و بهینه‌سازی فرآیندهای هر کسب و کار در اختیار کاربران قرار می دهد.

کارشناسان بخش پشتیبانی با دارا بودن تجربه پیاده سازی سیستم ها در مجموعه های گوناگون درخواست های کاربران شامل: متناسب سازی راه حل ها و فرآیندها، ایجاد و تغییر فرم ها و گزارش های سیستم، پیاده سازی راه حل های جدید درخواستی و …

تماس با کارشناسان فروش : 02148000964

– خدمات پایگاه داده

در راستای بهبود عملکرد نرم افزارها، هر سازمان می‌تواند در جهت تنظیمات و بهینه سازی پایگاه داده، خدمات Replication، تعریف برنامه های پشتیبان گیری و … از دانش کارشناسان فنی بخش پشتیبانی بهره جوید.

– خدمات convert اطلاعات

در صورت نیاز کاربران، خدمات تبدیل اطلاعات از سایر پایگاه داده ها به پایگاه داده مفتاح سافت توسط بخش پشتیبانی قابل انجام می باشد.

در صورت تغییر در مشخصات قفل و یا آسیب به قفل نرم افزارها، قفل سیستم ها مجدداً در اختیار کاربر قرار می گیرد.

دانلود نرم افزارهای مورد نیاز