درباره ما

به شرکت مفتاح سافت خوش آمدید

شرکت مفتاح سافت در سال ۱۳۷۸ به لطف خداوند و با تکیه بر دانش و تجربیات تعدادی از متخصصان متعهد داخلی، در حوزه برنامه نویسی کامپیوتر (نرم افزار) و حسابداری به منظور طراحی و تولید نرم افزار­های یکپارچه ­ی مالی تأسیس گردید.

هدف از طراحی و تولید نرم افزارهای اتوماسیون مالی رافع توسط شرکت مفتاح سافت

توسعه و پيچيدگي سازمان­ هاي تخصصي، مديريت سنتي گذشته را غير كارآمد ساخته و سيستم ­هاي اطلاعات مديريت، پديده­ اي است كه مي­ توان آن­را مشخصه­ ی گذر از مديريت سنتي و ورود به “مديريت مؤثر جديد” دانست. در گذشته مديران سنتي با حضور فيزيكي در محيط سازمان، به كسب مستقيم اطلاعات مي پرداختند و با “آزمون و خطا” روش­ هاي مورد نظر را تجربه مي­ كردند. شبكه اطلاعاتي آن­ ها به تعداد محدودي از افراد موثق كه در نقاط حساس گمارده مي­ شدند، محدود مي­ گشت و گاه نفوذ در اين­ گونه شبكه ­هاي اطلاعاتي امكان خط دهي به مديران را فراهم مي­ ساخت.از این رو جهت پردازش سریع اطلاعات و آنالیز و تحلیل آن، متخصصان عرصه نرم افزاری شرکت مفتاح سافت نسبت به طراحی و تولید مجموعه نرم افزار رافع اقدام نموده، تا بعنوان ابزاری توانمند در مدیریت اطلاعات و بهره برداری از گزارش های مدیریتی (MIS) توانمندی شرکتها و سازمانها را افزایش دهد.ارتقاء کیفی محصولات و افزایش امکانات با توجه به پیشرفت تکنولوژی ، سرلوحه محصولات نرم افزار رافع قرار گرفته تا آنجا که در حال حاضر بستر برخی از این امکانات به روی گوشی های هوشمند نیز قرار گرفته است.

تاریخچه مفتاح سافت (رافع)

نرم افزار رافع ۶ یکی از بهترین و کار آمدترین نرم افزار های موجود در بازار در سال ۱۳۷۶ بوده و آخرین نسخه نرم افزار فوق در سال ۱۳۸۱ به صورت رسمی از طرف شرکت مفتاح رایانه فروخته شده و بعد از آن نرم افزار رافع ۷ با تکنولوژی روز و بانک اطلاعاتی اکسس طراحی و جایگزین رافع ۶ شده که امکان انتقال اطلاعات مربوط به مشتریان و کالاها از سیستم رافع ۶ به رافع ۷ فراهم شده است.

افتخارات به دست آمده مفتاح سافت

فهرست
× ارتباط از طریق واتس آپ