به شرکت مفتاح رایانه خوش آمدید

شرکت مفتاح رایانه در سال 1378 به لطف خداوند و با تکیه بر دانش و تجربیات تعدادی از متخصصان متعهد داخلی، در حوزه برنامه نویسی کامپیوتر (نرم افزار) و حسابداری به منظور طراحی و تولید نرم افزار­های یکپارچه ­ی مالی تأسیس گردید.

هدف از طراحی و تولید نرم افزارهای اتوماسیون مالی رافع توسط شرکت مفتاح رایانه

توسعه و پيچيدگي سازمان­ هاي تخصصي، مديريت سنتي گذشته را غير كارآمد ساخته و سيستم ­هاي اطلاعات مديريت، پديده­ اي است كه مي­ توان آن­را مشخصه­ ی گذر از مديريت سنتي و ورود به “مديريت مؤثر جديد” دانست. در گذشته مديران سنتي با حضور فيزيكي در محيط سازمان، به كسب مستقيم اطلاعات مي پرداختند و با “آزمون و خطا” روش­ هاي مورد نظر را تجربه مي­ كردند. شبكه اطلاعاتي آن­ ها به تعداد محدودي از افراد موثق كه در نقاط حساس گمارده مي­ شدند، محدود مي­ گشت و گاه نفوذ در اين­ گونه شبكه ­هاي اطلاعاتي امكان خط دهي به مديران را فراهم مي­ ساخت.

از این رو جهت پردازش سریع اطلاعات و آنالیز و تحلیل آن، متخصصان عرصه نرم افزاری شرکت تدبیر رایانه آسیا، نسبت به طراحی و تولید مجموعه نرم افزار رافع اقدام نموده، تا بعنوان ابزاری توانمند در مدیریت اطلاعات و بهره برداری از گزارش های مدیریتی (MIS) توانمندی شرکتها و سازمانها را افزایش دهد.

ارتقاء کیفی محصولات و افزایش امکانات با توجه به پیشرفت تکنولوژی ، سرلوحه محصولات نرم افزار رافع قرار گرفته تا آنجا که در حال حاضر بستر برخی از این امکانات به روی گوشی های هوشمند نیز قرار گرفته است.