آموزش نصب نرم افزار رافع 7

آموزش نصب نرم افزار رافع 7 اولین قدم در استفاده از این نرم افزار به منظور انجام امور حسابداری شرکت ها و بنگاه های اقتصادی مختلف است. نرم افزار رافع 7 به عنوان یکی از پرکاربردترین نرم افزارهای حسابداری در امور مالی و همچنین آموزش این حرفه محسوب می گردد. با بهره گیری از نرم افزار رافع 7 در عین دسترسی به محیطی ساده و آسان، از تمامی امکانات یک نرم افزار کامل حسابداری بهره خواهید برد. تا انتهای مقاله با ما همراه باشید تا شما را با آموزش نصب نرم افزار رافع 7 و تمامی جوانب این نرم افزار آشنا کنیم.

آموزش نصب نرم افزار رافع 7-مفتاح رایانه

بیشتر بخوانیم : آموزش حسابداری

نرم افزار حسابداری

آموزش نصب نرم افزار رافع 7 مختص افرادی است که به لزوم استفاده از نرم افزار حسابداری در انجام امور مالی خود پی برده اند. برای سالیان طولانی انجام امور حسابداری کاملا دستی و سنتی صورت می گرفته است. این امر تنها مختص به کشور ما نیست. تمامی کشورهای جهان تا چندین دهه گذشته هیچگونه آگاهی در مورد استفاده از نرم افزار و تکنولوژی در انجام امور حسابداری و بسیاری دیگر از امور، نداشتند. در چندین دهه اخیر با پیشرفت چشم گیر انسانها در حوزه آی تی، کامپیوتر و نرم افزارهای وابسته به آن، جهش بزرگی در شیوه انجام امور در سرتاسر دنیا به وقوع پیوست.

علم حسابداری در سالهای اولیه آشنایی انسان با سیستم خرید و فروش و به عقیده برخی از مورخین به پیش از زمان ضرب سکه برمی گردد. شکل اولیه حسابداری در بین انسان ها کاملا متفاوت با شکل کنونی آن است. اما بطور کلی نظم بخشیدن به امور مالی و ثبت این امور در تمامی اشکال حسابداری به چشم می خورد. شکل نوین حسابداری برای اولین بار به قرون وسطا و انقلاب صنعتی انگلستان برمیگردد.

اولین نرم افزار حسابداری صفحه گسترده در سال 1978 تحت عنوان ویسی کالک Visicalc برنامه نویسی شد. نرم افزار صفحه گسترده ویسی کالک این امکان را به کاربران خود میداد که مدل های مالی را بر روی کامپیوتر انجام دهند. با گذشت زمان و پیشرفت در برنامه نویسی های کامپیوتری، نرم افزارهای مفیدتر و کارآمدتری در اختیار حوزه کسب و کار و شرکت های مختلف قرار گرفتند. برند رافع اولین نرم افزار حسابداری خود را با نام رافع1 درسال 1376 (سال 1997 میلادی) وارد بازار نمود. این برند نام آشنا در طراحی نرم افزارهای حسابداری کاربردی، طی آن سال تا به امروز نسخه های مختلفی از این نرم افزار حسابداری را طراحی و وارد بازار نموده است. از جمله پرطرفدارترین نسخه رافع تحت عنوان رافع 7  از سال 1385 تاکنون یکی از پرکاربردترین نرم افزارهای حسابداری می باشد. آموزش نصب نرم افزار رافع 7  کمک می کند که از این نرم افزار محبوب جهت انجام امور حسابداری خود، بهره لازم را ببرید.

آموزش نصب نرم افزار رافع 7-مفتاح رایانه

بیشتر بخوانیم : نرم افزار رافع 7 چه قابلیت هایی دارد؟

رافع 7

رافع 7  برای بسیاری از فعالین حوزه حسابداری نامی آشنا است. بسیاری از افرادی که دستی در حوزه حسابداری داشته اند، از سالهای میانی دهه هفتاد شمسی با برند رافع به عنوان یکی از برندهای تولید کننده نرم افزار حسابداری آشنایی دارند. رافع 7 یکی از پرطرفدارترین نرم افزارهای حسابداری برند رافع است. محبوبیت بالای این نرم افزار در بین حسابداران، اساتید و دانشجویان حسابداری، موجب شکسته شدن قفل نرم افزار و هک شدن آن توسط افراد سودجو گردید. رافع 7  با قابلیت های بالا و قابل تحسینی که در بین نرم افزارهای حسابداری دارد، می تواند نیازهای اقشار مختلف را در زمینه نرم افزار حسابداری رفع کند.

آموزش نصب نرم افزار رافع 7

آموزش نصب نرم افزار رافع 7  و کار با این نرم افزار به دلیل سادگی محیط آن، کاربر را با مشکل مواجه نمی سازد. داشتن نسخه اصلی و اورجینال نرم افزار رافع 7 به آسانی در سیستم نصب شده و با یک کلیک، قابل استفاده می باشد. با ما همراه باشید تا آموزش نصب نرم افزار رافع 7 را بصورت مرحله ای بیاموزیم.

مراحل آموزش نصب نرم افزار رافع 7

پس از قرار دادن سی دی حاوی نرم افزار رافع 7  تنها کافیست مراحل زیر را به ترتیب پشت سر گذاشته و پس از تنها چند دقیقه نرم افزار رافع 7  بر روی سیستم شما قابل استفاده می گردد.

مرحله1. بر روی آیکون Setup کلیک کنید.

مرحله2. در پنجره باز شده در قسمت Destination Directory می توانید با کلیک بر روی گزینه Browse محل نصب نرم افزار را انتخاب کنید. این محل بصورت پیش فرض در ویندوز شما در درایوC  که درایو ویندوز است، در نظر گرفته شده است. چنانچه نمی خواهید این مسیر را تغییر دهید بهتر است این قسمت را نادیده گرفته و بر روی گزینه Next کلیک کنید.

مرحله3. در این مرحله از نصب نرم افزار رافع 7 ، مشخصات و محل نصب نرم افزار در پنجره نصب نرم افزار نشان داده شده است. در این مرحله تنها با کلیک بر روی گزینه Next به مرحله بعدی بروید.

مرحله4. در این مرحله پنجره ای باز می شود که پیشرفت نصب نرم افزار را در سیستم شما بصورت درصد نمایش می دهد. کمی صبور باشید و اجازه دهید نرم افزار بطور کامل و 100 درصد نصب شود.

مرحله5. پس از اتمام مرحله نصب نرم افزار رافع 7 ، پنجره Setup Complete  برای شما باز می شود. در این پنجره با کلیک بر روی گزینه Finish کار نصب نرم افزار رافع 7  به اتمام می رسد.

آموزش نصب نرم افزار رافع 7 را در بالا مشاهده نمودید. بله درست است نصب این نرم افزار به غایت کاربردی حسابداری، به همین سادگی است که ملاحضه کردید. اکنون شما در سیستم خود نرم افزار رافع 7  را دارید. با مراجعه به این نرم افزار به آسانی می توانید کارهای حسابداری مربوط به کسب و کار و یا شرکت خود را انجام دهید.

برای آموزش نرم افزار حسابداری رافع 7 کلیک کنید.

آموزش نصب نرم افزار رافع 7-مفتاح رایانه

سخنی صمیمانه و پایانی با کاربران نرم افزار رافع 7 :

آموزش نصب نرم افزار رافع 7  را که در بالا ملاحظه کردید مربوط به نسخه اصلی و اورجینال این نرم افزار می باشد. افرادی که از نسخه کرک شده این نرم افزار استفاده می کنند در پایان این نصب مراحل دیگری را طی می کنند. مساله مورد توجه در این زمینه اهمیت استفاده از نسخه اورجینال رافع 7 به دلیل امنیت بالای این نوع از نرم افزار است. بدون شک نسخه کرک شده نرم افزار رافع 7 و هر نرم افزار کرک شده دیگری عاری از هر گونه امنیت برای اطلاعات کاربران می باشد.

جهت آگاهی کامل از معایب استفاده از نرم افزارهای کرک شده به مطلب “نرم افزار حسابداری رایگان” در همین وبسایت مراجعه کنید.

بیشتر بخوانیم : معایب استفاده از نرم افزار های کرک شده چیست؟

رافع 7 یکی از پرطرفدارترین نرم افزارهای حسابداری برند رافع است که این نرم افزار با قابلیت های بالا و قابل تحسینی که در بین نرم افزارهای حسابداری دارد، می تواند نیازهای اقشار مختلف را در زمینه نرم افزار حسابداری رفع کند.

اهمیت استفاده از نسخه اورجینال رافع 7 به دلیل امنیت بسیار بالای این نوع از نرم افزار است.

اولین نرم افزار حسابداری صفحه گسترده در سال 1978 تحت عنوان ویسی کالک Visicalc برنامه نویسی شد. نرم افزار صفحه گسترده ویسی کالک این امکان را به کاربران خود میداد که مدل های مالی را بر روی کامپیوتر انجام دهند. با گذشت زمان و پیشرفت در برنامه نویسی های کامپیوتری، نرم افزارهای مفیدتر و کارآمدتری در اختیار حوزه کسب و کار و شرکت های مختلف قرار گرفتند.